Selamlar değerli CROVU BLOG okurları bu yazımızda, sitemizi kullanan müşterilerimizin çokça talep ettiği yeni servisimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyacağız. Özellikle kendi müşterileri olan kurumsal ve bireysel kitleye hitap eden Crovu’nun yeni Instagram Bayilik Paneli. Sektörün her daim ilklerine imza atan Crovu, ilk kurumsal Instagram Hizmetleri Bayilik panelini kullanıma açmış bulunmakta. Bu yazımızda sizlere bayilik panelimizi tanıtacağız ve kullanımından bahsedeceğiz.

Instagram Bayilik Paneli Nedir?

Instagram Bayilik paneli özünde çokça Instagram hizmeti kullanan kişilere hitap etmektedir. Panel üzerine belli bir miktar kredi yükleyerek, kredinizi anında hizmet satın alarak harcarsınız, aldığınız hizmetlerin tümü genellikle 30 dakika içinde otomatik olarak tamamlanır. Instagram Bayilik Paneli, sık kullanımlar için özel geliştirilmiştir ve bayi fiyatları sunulmaktadır. Crovu, bayilerine aylık minimum 20 sipariş şartı komuştur. Sizin de kendi müşterileriniz varsa veya sıklıkla sitemizden alışveriş yapıyorsanız bayilik panelimiz sizleri tatmin edecek şekilde tasarlandı.

Crovu Instagram Bayilik Paneli

Crovu Instagram Bayilik Paneli

Crovu Bayilik Hizmetini Nasıl Kullanabilirsiniz ?

Crovu Bayilik paneli, Crovu altında barınan bir yapıdır. https://bayi.crovu.com/ adresini kullanarak bayilik servislerimize göz atabilir, kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt esnasında istenen bilgileri verip kayıt oluşturduktan sonra, hesabınız onaylanmak üzere bize bildirilir. Belli onay aşamalarından sonra hesabınız aktif hale getirilir ve hem SMS hem de mail yoluyla bildirilir. Bayiliğiniz onaylandıktan sonra, hesabınıza para karşılığında kredi yükleyebilir, kredilerinizi anlık olarak hizmet satın alarak harcayabilirsiniz. Siparişlerinizi anlık olarak takip edebilir, destek alabilirsiniz.

Advertisement

Hizmetimizi kimler kullanabilir ?

Hizmetimiz genelinde kurumsal ve biraz da bireysel kitleye hitap etmektedir. Kendi müşterileri olan kitleler veya kendi için sıklıkla Instagram hizmetlerimizden yararlanan kişiler panelimizi kullanmakta özgürdür. Açıldığı andan itibaren pek çok firmanın Sosyal Medya hizmeti olarak sıklıkla yararlandığı Crovu Bayilik panelini, belirtilen kriterlere uyuyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz. Panelin nasıl kullanılabileceği veya detaylı bilgi için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Destek ekibimiz 7/24 sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir. Diğer yazılarımızda görüşmek dileğiyle.

İlginizi çekebilir:  Instagram Shadow Ban Nedir?, Nasıl Kurtulunur? | [Çözüm - 2020]

Bu yazımızda sizlere Crovu’nun yeni hizmeti olan Instagram Bayilik Panelinden bahsettik, umarız işinize yarayacaktır.

CROVU BLOG – 2016