Değerli müşterilerimiz, Instagram’ın 2016 yılının ortasında yapmış olduğu güncelleme nedeniyle, Instagram Bot Takipçi Satın Al kavramı bir nevi tarih olmuştur. Çünkü, Instagram’ın özel geliştirdiği algoritma neticesinde bot olarak açılmış hesaplar belli periyotlarla kapatılmakta ve aldığınız takipçilerin yok olmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle halk arasında Bot Takipçi olarak nitelendirilen takipçi satışları aslında Dünya Geneli olarak adlandırılmalıdır. Crovu’nun sağladığı, Dünya Geneli profiller özünde pasif (azalmayan) takipçilerden oluşur lakin tamamen gerçek profillerdir ve bot niteliği yoktur.

Instagram Bot Takipçi Satın Al

Bot takipçi olarak nitelendirilen, takipçi paketleri Crovu’da dünya geneli takipçi olarak nitelendirilmektedir ve bu şekilde satılmaktadır. Yani azalmayan gerçek profiller talep etmekteyseniz, Hizmetlerimiz sekmesine göz atarak size uygun paketlerimizden birini satın alabilirsiniz. Bizim deyişimizle Bot değil Dünya Geneli Takipçi!

Tamamen Bot Takipçi Satın Almayın!

Genelde pek çok internet sitesi tarafından satışı yapılan Instagram bot takipçi paketleri profilinize zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda ücret vererek satın almış olduğunuz takipçiler, belli süre sonra bir anda yok olur. Dolayısıyla tamamen bot takipçi satın almak yerine Crovu üzerinden Dünya Geneli Takipçi satın almanız çok daha doğru olacaktır.

Bot Takipçi ve Dünya Geneli Takipçi arasındaki fark nedir?

Yazımızın üst kısmında da bahsettiğimiz üzere, Bot takipçi kavramı, yazılımlar tarafından oluşturulmuş, pasif ve niteliksiz sahte hesaplardır. Bu hesaplar oluşturulduktan belli süreler sonra silinir ve yok olur. Instagram Dünya Geneli Takipçi ise, tamamen farklı kişiler tarafından oluşturulmuş, pasif ama gerçek nitelikte hesaplardır. Dünya geneli takipçi paketlerinde maximum (%5-10) oranında azalma görülmesine karşın, hesaplar yok olmaz ve kapatılmaz. Bu bağlamda dünya geneli takipçi paketleri hesabınıza zarar vermez aksine popülaritenizin artışını sağlar.

Instagram Bot Takipçi Satın Al

Instagram Bot Takipçi Satın Al

Advertisement

Crovu Kalitesinden şaşmayın!

Sektöründeki ilk internet sitesi ve kurumsal firma olan Crovu’nun kalitesine güvenmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu bağlamda tamamen yazılımlar tarafından üretilmiş Bot Takipçi satın almak yerine, Crovu’nun dünya geneli takipçi paketleri, hesabınızın zarar görmesini engeller ve etkileşimlerinizin artmasını sağlar. Hesaplarınıza verdiğimiz önem ve işlemlerimize verdiğimiz garanti kapsamında önerilerimizi dikkate alarak lütfen %100 bot takipçi satın almayın, dünya geneli paketlerimize yönelin.

Eğer etkileşimlerinizin çok daha üst düzeylerde olmasını istiyorsanız, Ayrıca Crovu’nun sunduğu Instagram Türk Takipçi paketlerine de göz atabilirsiniz. Tüm sunduğumuz paketlerimiz ve hizmetlerimiz için Hizmetlerimiz sekmesine göz atabilir veya Kurumsal çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

İlgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler.

CROVU EKİBİ 

İlginizi çekebilir:  En Popüler Sosyal Medya Araçları (Güncel Liste) - 2020