Merhaba sevgili Crovu Blog okurları, öğretici ve sorun giderici yazılarımızın yanı sıra, bilinçlendirici yazılar da yazdığımız hepinizin malumu. Bu yazımıda sizlere halk dilinde aslında kabaca bir jargon olan Instagram Takipçi Kasma işleminin ücretli olarak Crovu aracılığı ile nasıl yapılacağını anlatacağız. Aslında Instagram takipçi kasma denilerek kastedilen Instagram takipçi arttırma işlemidir. Önce nedir ne değildir ve nasıl yapılır gibi konularla başlayalım. Bu yazımızda anlatacağımız bilgiler, Crovu üzerinden gerçekleştirebileceğiniz Ücretli Instagram takipçi kasma işlemi üzerinedir.

Instagram Takipçi Kasma Nedir?

Instagram’ın ortaya çıkışıyla başlayan bir maceradır aslında. Halk dilinde takipçi kasma yani Instagram takipçi arttırma işlemi, Instagram’da sahip olduğunuz takipçi kitlesinin artışıdır.

Instagram Takipçi Kasma Güvenli Midir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Instagram takipçi kasma halk dilinde yer edinmiş bir terimdir ve çoğunlukla ücretsiz şekilde Instagram takipçi artışı sağlayan siteler bu kelimeyle bütünleşmiştir. Lakin, ücretsiz olarak başka bilinmedik gerçekleştirilen takipçi kasma işlemleri hesabınız için hiç güvenli değildir. Ücretsiz ve bilinmeyen sitelerden gerçekleştirilen işlemler hesabınıza oldukça zarar verebilir hatta kapanmasına ve çalınmasına bile yol açabilir. Fakat, Crovu’dan ücretli olarak gerçekleştireceğiniz takipçi kasma işlemleri tamamen güvenli ve zararsızdır. Çünkü Crovu sizlerden sadece hesabınızın kullanıcı adını talep eder ve başka hiçbir bilgi talep etmez.

Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Yolları Güvenli mi?

Hepimiz görüyoruz, günde yüzlerce internet sitesi instagram 5000 takipçi hilesi veya instagram 1k takipçi hilesi gibi gibi olmadık başlık ve vaatlerle yayına giriyor ve insanların Instagram hesaplarını ele geçiriyor. Tüm ücretsiz Instagram takipçi arttırma siteleri gibi söylemlerle genelleme yapmak yersiz lakin, tüm Instagram hesabınızla giriş yapmanızı gerektiren internet siteleri Instagram hesabınızın güvenliği için büyük bir tehdittir. Bu tehditler genelde, ücretsiz “instagram takipçi arttırma yolları burada!” gibi vaatlerle insanları çekmeye çalışan internet sitelerinde görülüyor. Dolayısıyla, lütfen Instagram hesabınızla giriş yapmanızı gerektiren hiç bir internet sitesini kullanmayın.

Advertisement

Takipçilerim Nasıl Artıyor?

Yine Crovu’dan gerçekleştireceğiniz takipçi kasma işlemleri tamamen güvenli bir zeminde, bir nevi reklam stratejisi ve yöntemi olarak gerçekleştirilir. Sadece kullanıcı adınızı vererek satın aldığınız paketinizi 5 ila 10 dakika içerisinde teslim alabilmeniz mümkün. Crovu’nun özel yazılım sistemleriyle, tamamen izni alınmış gerçek ve aktif kişiler hesabınızı takip eder ve asla yasa dışı bir durum oluşturmaz. Lakin, ücretsiz ve bilinmedik sistemler malesef yasal olarak problemler yaratabilmektedir.

Crovu’da Nasıl Instagram Takipçi Kasma Yapılır?

Crovu aracılığı ile tamamen gerçek ve aktif Instagram takipçiler alabilirsiniz. Eğer güvenli ve ücretli Instagram takipçi kasma işlemi yaptırmaya karar verdiyseniz, Instagram takipçi satın alma sayfamızdan da ücretli paketlerimize göz atabilirsiniz. Dilerseniz adım adım nasıl satın alım yapılabileceğini görsellerle anlatalım:

  • Crovu’nun benzersiz takipçi kasma paketlerinden birine karar verdiğinizde, hemen satın al butonuna basarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz (Bakınız: Aşağıdaki resim-1)Instagram Takipci Kasma -1
  • “Hemen Satın Al” butonuna basmanızın ardından size sorulan takipçi kitlesini isteğinize göre seçiniz. (Bakınız: Aşağıdaki resim-2)
  • Ardından, gördüğünüz gibi sadece Instagram kullanıcı adınızı ve iletişim bilgilerinizi doldurarak kolayca ve güvenle sipariş verebilirsiniz. (Bakınız: Aşağıdaki resim-3)

Özellikle Instagram takipçi kasma işleminin anlamını karıştıran ve bu konuda bir yazı isteyen müşterilerimiz oldu, umarız herkes için anlatıcı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur.

Kolay olması amacıyla, Crovu üzerinden nasıl ücretli Instagram takipçi kasma işlemi yapacağınızı anlatan kısa ve anlatıcı bir videoyu da sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

İlginizi çekebilir:  Instagram TV (IGTV) Nedir, Nasıl Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir? - [2020]