BlogBize Ulaşın

Hizmet Şartları

Crovu.com üzerinden ürün satın alırken kabul edilen hizmet şartlarımız aşağıda belirtilmiştir.

Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi'nin crovu.com (www.crovu.com) sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen crovu.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. CROVU işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer. CROVU, kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Şirket bünyemizde satışı sağlanan tüm ürünler “Online Hizmet” ürünleri olup ,anlık teslimatı sağlanmaktadır (Kargosuz – Online Teslimat). Herhangi bir nedenden dolayı teslim edilemeyen ürünler, müşteriye bilgisi aktarılarak asgari “30 Gün” süresince teslim edilemez ise ürünlerin iptali sağlanıp, ücret iadesi sağlanır. Aksi herhangi bir durumda ürünün iadesi sağlanamaz.

Kullanım ve Gizlilik Kuralları

Kullanım ve Gizlilik Kuralları crovu.com'un tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi, 1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması, 1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır. 1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

İçerik Kullanımı

2.a. CROVU, bu internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, resim, CROVU markası ve diğer markalar, www.crovu.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. CROVU'nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 2.b. crovu.com'a iletilen tüm eleştirilerin hakkı CROVU'ya aittir, istenildiği taktirde CROVU tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

3.a. crovu.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin sunduğu deneyimi geliştirmek ve crovu.com'u geliştirmektir. 3.b. Kullanıcı, crovu.com sitesi hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile crovu.com'un internet sitesi üzerinden hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir. 3.c. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin crovu.com'u uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez.

Sorumluluklar (2)

Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder. 3.d. crovu.com uygulaması ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve CROVU tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden CROVU sorumlu tutulamaz. 3.e. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından crovu.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. crovu.com ya da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı crovu.com'a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. 3.f. Bu internet sitesi CROVU'nun Kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. CROVU, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 3.g. CROVU'nın, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır.

Sorumluluklar (3)

Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe CROVU'nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. 3.h. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır. 3.i. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle crovu.com'un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. CROVU, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

Hizmet Sürekliliği

4.a CROVU taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. CROVU'nun her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. CROVU, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, crovu.com'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve crovu.com sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri crovu.com sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın CROVU tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir. 4.b Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren crovu.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

CROVU.com Üzerinden Satışı Yapılan Hizmetlerle İlgili Genel Koşullar

4.b CROVU.com üzerinden satışı yapılan sosyal medya (Hizmet) paketlerinin tümüne dair yapılan genel koşullar şu şekildedir;

 • CROVU.com üzerindeki satışı sağlanan tüm paketlerde, hizmetin sağlanabilmesi için 3.parti reklam servisleri / sağlayıcıları kullanılmaktadır.
 • CROVU.com kesinlikle bot satışı yapmaz.
 • CROVU.com kesinlikle bir yazılım vasıtasıyla hesap oluşturmaz veya başkalarının hesaplarını kullanmaz.
 • 3.parti reklam sağlayıcılardan alınan hizmetin niteliği ve etkileriyle ilgili CROVU.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • CROVU.com reklam servisleri ve kullanıcılar arasında bir aracılık servisidir ve 3.parti reklam sağlayıcılarının sebep olabileceği herhangi bir olumsuz durumda sorumluluk kabul etmez.
 • CROVU.com, reklamlar sonrasında hesabınızda oluşabilecek ani etkileşim yükselmesi ve düşük ihtimal dahi olsa meydana gelebilecek negatif etkiler nedeniyle oluşabilecek sonuçlar için sorumluluk kabul etmez.
 • Hizmet alınan sosyal medya mecrasındaki (Instagram, TikTok, Youtube veya Facebook) bütün yükümlülükler hizmeti satın alan kullanıcıya aittir.
 • Hizmet alınan sosyal medya mecralarındaki (Instagram, TikTok, Youtube veya Facebook) hizmet şartları veya yükümlülüklere riayet etmek hizmeti satın alan kullanıcının sorumluluğundadır ve CROVU.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • CROVU.com, hizmet satın alan herhangi bir kişi veya kurumun bilgilerini pazarlamaz veya dağıtmaz.
 • CROVU.com, hizmet satın alan kullanıcılarından, ilgili platformun kullanıcı adı dışında herhangi bir veri talep etmez.
 • CROVU.com, hizmet satın alan kullanıcılardan asla ilgili platformun şifresini talep etmez.

CROVU.com üzerinden hizmet satın alan tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılır.

Hizmet şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi 13 Ekim 2017 tarihi itibari ile güncellenmiştir.