Instagram Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın alma konusunda Türkiye'nin tercihi Crovu ile Instagram hesaplarınızı %100 Güvenle büyütün.

Anında Teslimat & 30 Gün Telafi

Crovu.co üzerinden satın alacağız tüm Instagram takipçi paketlerinde yavaş ve doğal şekilde teslimat sağlanmaktadır. Siparişinizin onaylanmasının ardından doğal ve organik olarak belirtilen süre içerisinde takipçileriniz 7/24 otomatik olarak yüklenecektir. Takipçilerde bir azalma meydana gelmesi durumunda, bizlere ulaşmanıza gerek kalmadan her 24 saatte bir otomatik telafi alırsınız. 2016 yılında hayata geçirdiğimiz Crovu Otomatik Telafi sistemi sayesinde vakit kaybı yaşamadan eksilen takipçileriniz otomatik olarak yenilenecektir. Crovu’dan tamamen Güvenli bir şekilde instagram takipçisi satın alabilirsiniz.

 • 30 Gün boyunca Otomatik Telafi Garantisi.
 • 7/24 Otomatik Teslimat.

Gerçek & Efektif Kitle

Crovu’dan instagram takipçi satın almanın en güzel taraflarından biri de takipçilerin gerçek ve nitelikli hesaplar olmasıdır. Dünya geneli de olsa Türk de olsa, asla niteliksiz ve tamamen boş hesaplar gönderilmemektedir. Gönderilen takipçilerin çoğunluğu Crovu’nun özel filtreleme sistemlerinden geçerek, aktifliğini kanıtlamış hesaplar olacaktır. Gönderilen takipçiler gerçek olduğu için, Instagram’ın Keşfet sekmesinde de paylaşımlarınızın görünürlüğü buna paralel bir şekilde yükselecektir. Dolayısıyla Organik ve Doğal bir kitleye de direkt erişim sağlamış olursunuz.

 • Nitelikli ve Gerçek Instagram takipçileri Crovu’da.
 • “Keşfet Sekmesi” Etkili Paketler.

6 Yıllık Sektörel Tecrübe

Crovu ekibi olarak 6 yıllık sektörel tecrübemizle, isteklerinizi çok iyi biliyor ve sizleri memnun edebilmek adına gerekli tüm çabayı sarf ediyoruz. Türkiye’ye yaklaşık 6 yıl önce getirdiğimiz bu sektör, şu anda pek çok firmanın da katılımıyla varlığını sürdürmekte. Sektörün en eski ve ilk şirketi olan Crovu’ya güvendiğinizde asla pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Her türlü sorununuzda sizlere en doğru çözümü üretmek için buradayız.

 • 6 Yıldır Türkiye’nin en güvenilir takipçi satın alma sitesi.

Güvenlik ve Güvenilirlik

Crovu ekibi olarak gizliliğinize son derece önem vermekteyiz. Bu bağlamda, Crovu.co üzerinden yapacağınız tüm işlemler asla ama asla 3.kişilerle paylaşılamaz. Ödemeleriniz 256-Bit SSL koruması ile gerçekleştirilir. Kredi kartları ödemeleriniz için Türkiye’nin önde gelen ödeme aracı kurumu olan PayTR firması ile çalışmaktayız. Güvenlik konusunda kesinlikle Crovu’ya güvenebilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Crovu ekibi olarak, 7 gün 24 saat müşteri desteği sunmaktayız. Instagram’da takipçi satın almayı düşünürken, satın alım yapacağınızın firmanın müşteri desteği avantajlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Bu bağlamda, Crovu ekibi olarak iş saatleri içerisinde Telefon, WhatsApp ve E-Mail desteğiyle sizlere kesintisiz destek vermeyi amaçlamaktayız. İş saatleri dışında ve tüm tatillerde, sadece E-Mail destek servisimiz, 7/24 hizmetinizde olacaktır. Crovu’dan herhangi bir sipariş vermemiş olsanız bile, [email protected] adresinden bizle iletişime geçebilirsiniz ve soru veya sorunlarınızı belirtebilirsiniz.

Crovu olarak, her daim birinci önceliğimiz değerli müşterilerimizdir. Bu nedenle, “Koşulsuz Memnuniyet” sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizlerden her daim sorunsuz ve hızlı destek alacağınıza emin olabilirsiniz.

Koşulsuz & Şartsız Memnuniyet

Crovu ekibi olarak el üstünde tuttuğumuz en önemli ve yegane politikalarımızdan biri de “Koşulsuz Memnuniyet“. Bu politikamız çerçevesinde, amacımız; satış öncesi ve satış sonrasında her daim müşterilerimizin memnuniyetini daimi kılmaktır. Bu bağlamda, deneyimli ve saygılı destek personelimiz ve benzersiz hizmetlerimiz ile sizlere sektördeki en iyi müşteri deneyimini sunuyoruz. Eğer deneyiminizden memnun kaldıysanız veya kalmadıysanız, bunu bizlere Crovu Deneyim Sayfası üzerinden lütfen bildirin. Bizler de bu ölçüde tarafımızdaki geliştirmeleri ivedi şekilde sağlayalım.

 • Her Daim “Koşulsuz Memnuniyet” Garantisi!
 • 6 Yıllık Deneyim ve Sektörel Tecrübe!

En Çok Merak Edilenler

Takipçi satın almanın profilimize bir katkısı olur mu?

Instagram takipçi satın alma işlemini bir reklam stratejisi olarak düşünebilirsiniz. Bu bağlamda, Crovu da bir reklam ajansıdır. Crovu’dan Instagram takipçi paketi siparişi verdiğinizde, özel yazılımlarımızla profilinizin reklamlar vasıtasıyla takipçi kazanmasını sağlarız. Bu işlem tamamen güvenli olduğu gibi, profiliniz için de oldukça etkili bir yöntemdir. Instagram hesabınızı sıfırdan günlerce uğraşarak büyütmek zor olabilir. Kendiniz bu işlem için uğraştığınızda, günlerinizi harcamanıza rağmen istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bu nedenle, Crovu’nun özel geliştirilmiş yöntemleriyle uğraşmadan direkt hesabınızı öne çıkarmanız ve takipçilerinizi kısa sürede edinmeniz mümkündür. Bu işlemin, profilinize oldukça fazla katkısı olacaktır, bunlardan en önemlileri;

 1. Instagram hesabınız, Instagram’ın Keşfet sekmesinde daha fazla görünür olacaktır.
 2. Dışarıdan profilinize bakan insanlarda güven imajı oluşturacaktır.
 3. Paylaşacağınız gönderilerdeki etkileşim oranları artacaktır.
 4. Buna paralel olarak, eğer satış yapan bir instagram profiliniz varsa, dönüşümleriniz artacaktır.

Instagram’da takipçi satın almak güvenli midir?

Instagram profilinize takipçi satın almak tamamen güvenli bir işlemdir. Bir önceki başlık altında da açıkladığımız gibi, bu işlemin tümü bir reklam stratejisi veya taktiği olarak görülebilir. Crovu olarak, Instagram’da takipçi satın alma işlemi esnasında, sizlerden kesinlikle şifre vb. bilgiler talep etmeyiz. İşlemi gerçekleştirebilmek için sadece Instagram kullanıcı adınız yeterlidir. Sipariş sayfamız 256-Bit SSL ile şifrelenmektedir, sipariş süresince gireceğiniz tüm e-mail vb. bilgiler şifrelenerek saklanmakta ve asla reklam amaçlı da olsa 3.kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu bağlamda, Instagram’da takipçi alma işlemini gerçekleştirdiğinizi bir başkasının da öğrenme ihtimali yoktur.

 • Crovu’dan Instagram takipçi satın almak tamamen güvenlidir.
 • İşlem sırasında şifreniz asla talep edilmez.
 • Bilgileriniz asla 3.kişilerle paylaşılamaz.
 • Otomatik telafi sistemimiz sayesinde instagram kalıcı takipçi satın alma fırsatı.

Tavsiye edilen instagram takipçi miktarı nedir?

Tavsiye edilen Instagram takipçi miktarı profilden profile değişen bir faktördür. Crovu ekibi olarak, tüm paketlerimizi önermekteyiz. Lakin, profilinizin büyüklüğüne bu miktarı sizin belirlemeniz gerekebilir. Bu miktarı belirlerken bir kaç detay ele alınabilir. Bunlardan biri; 2016 yılında yapılan bir araştırmaya göre, Instagram takipçi sayısı 5000 üzerinde olan hesaplar dolaylı yoldan insanlar üzerinde güven duygusu oluşturabiliyor. Bu bağlamda, eğer bir satış sayfasına sahipseniz ve 5000 üzerinde Instagram takipçiniz mevcut ise, insanlar üzerinde bir güvenilirlik imajı oluşturmanız mümkün. Bir diğer detay ise; Instagram fotoğraflarınızda yer alan likeların / etkileşimlerin takipçi sayısına orantısıdır. Eğer çok fazla takipçiniz var ama etkileşim sayınız çok az ise bu yapay gözükebilir. Dolayısıyla, fotoğraflarınıza etkileşim almanız gerekebilir. Instagram paylaşımlarınıza etkileşim almak için buradaki paketlerimize mutlaka göz atın. Var olan fotoğraflara etkileşim almaktansa, ileride paylaşacağınız fotoğraflara otomatik etkileşim alabilmek için ilgili paketlerimize göz atabilirsiniz.

Neden Crovu’nun takipçi satın alma hizmetini tercih etmeliyim?

Crovu, Instagram’da takipçi satın alma konusunda sektörün ilk markasıdır. Buna ek olarak, Crovu, ilk kez sosyal medya hizmetleri satışını bir şirket bünyesinde yasal olarak başlatan markadır. 2013 yılında Türkiye’mizde bu sektörü ilk başlatan şirket olan Crovu’ya güvenebilirsiniz. Sizlerin artan isteği ve sürekli güncellenen sosyal medya alt yapıları neticesinde, biz de Crovu ekibi olarak 6 yıldır sizlere layık olmaya ve günden güne kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Sizlere en iyi instagram takipçi alma deneyimini yaşatabilmek adına var gücümüzle çalışmaktayız.

Bazı insanlar, Google’da “bedava Instagram takipçi satın al”, “ucuz Instagram takipçi satın al” vb. gibi Google aramalarıyla hesaplarına Instagram takipçi sağlamaya çalışmaktadır. Lakin, bu kesinlikle güvenli bir yol değildir. Bilmediğiniz siteler sizlerden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı ve şifrenizi talep edebilir. Eğer bu işlemi yapmayı düşünüyorsanız, kesinlikle Crovu gibi güvenilir hizmet sağlayıcılarını tercih etmelisiniz.

Crovu.co ‘da ödeme yolları nelerdir?

Crovu olarak, sizlere en çeşitli ödeme yollarını sunmaya çalışmaktayız. Bu bağlamda, Crovu.co üzerinden Instagram takipçi satın alma işlemi gerçekleştirirken aşağıda belirtilen ödeme yollarını kullanabilirsiniz;

 • Kredi Kartı – (İsteğe bağlı Kredi Kartına Taksit imkanı sağlanmaktadır.)
 • EFT / Havale

Kredi Kartı ve Havale / EFT ödemeleriniz, Türkiye’nin en büyük ödeme altyapı sağlayıcılarından PayTR firması aracılığıyla alınmaktadır. Ödemeleriniz 7/24 otomatik tespit edilir ve işlemleriniz otomatik olarak başlatılır. Tarafımıza fazla gelen sorulardan biri de; Mobil Ödeme olup olmadığı. Maalesef, Crovu olarak şu an için Mobil Ödeme ile ödeme alamıyoruz. Bu mümkün olursa, üstte yer alan ödeme methodlarına eklenecektir.

 • Instagram takipçi satın alma konusunda Türkiye’nin 1 Numaralı Tercihi: Crovu!

Instagram takipçileri gerçekten aktif mi?

Crovu bünyesinde, Instagram takipçi paketleri ikiye ayrılır. Bunlardan biri; Dünya Geneli Takipçi paketleridir. Diğeri ise; Türk Takipçi paketleridir. İki türde de sağlanan kullanıcıların tamamı gerçek hesaplardır. Herhangi bir yazılım aracılığıyla oluşturulmuş hesaplar değillerdir. Dünya geneli kullanıcılar, dünyanın pek çok ülkesinden gelen gerçek kullanıcılar olacaktır. Instagram’da türk takipçi satın alma işlemi sonrasında edineceğiniz Türk Takipçiler ise gerçek kullanıcılardır ve Crovu’nun özel yazılımları ile, hesapların uygunsuz olup olmadığı sizlere aktarımı sağlanmadan önce kontrol edilmektedir.

 • Crovu’dan Aktif, Gerçek ve ucuz instagram türk takipçi satın al.

Ödeme sonrasında “Onay E-Maili” alacak mıyım?

Crovu.co üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm siparişlerin sonrasında otomatik onay e-maili alırsınız. Ödemenizin onaylanmasının hemen akabinde, sipariş esnasında kullandığınız e-mail adresine bir onay e-maili tarafımızca gönderilecektir. Sadece e-mail değil, aynı zamanda yine sipariş esnasında belirttiğiniz telefon numarasına SMS gönderimi de sağlanacaktır. Gönderilecek olan onay e-maili ve SMS’i içerisinde, sipariş numaranızı ve sipariş detaylarını bulabilirsiniz. Buna ek olarak, otomatik olarak oluşturulan E-Faturanızı da e-mail içinde bulabilirsiniz ve indirebilirsiniz.

instagram türk takipçi satın al

Neden Instagram takipçi satın almalıyım?

Günümüzde, sosyal medyanın yeri yadırganamaz derecede geniştir. Bu bağlamda, sosyal medya mecralarının en popüleri olan Instagram’da popüler olmak hiç olmadığı kadar önem taşımaktadır. Dünyanın bütün ünlü şirketleri / markaları bile Instagram’ı çok sık kullanmakta ve müşterileriyle Instagram üzerinden etkileşimde bulunmaktadır. Bu nedenle, Instagram’da takipçi satın almak özellikle kurumsal ve bireysel profilleriniz için önemlidir. Bu işlem profilinize popülerlik kazandıracağı gibi, profilinizin güvenilirliğinin artması noktasında da yardımcı olacaktır. Keşfet Etkisi ile, ileriye dönük paylaşımlarınızın da etkileşim oranları paralel olarak artacaktır.

instagram takipçi satın al

Soru & Cevap

Sitenizde Mobil Ödeme mevcut mu?

Crovu.co bünyesinde şu an için Mobil Ödeme yöntemiyle Instagram takipçi satın alınamamaktadır. Mobil ödeme yerine, güvenli Kredi Kartı veya Havale / EFT seçeneklerimiz ile instagram takipçi satın alabilirsiniz. Mobil Ödeme bir zamanlar popüler olmuş olsa da şu an için operatörler bu işleme çok sıcak bakmamaktadır. Sıcak bakacak olurlarsa bile, komisyon oranları çok yüksek olacağı için tarafımızca şu an için tercih edilmemektedir.

 • Crovu’dan Havale ile anında gerçek instagram takipci satin al.

Instagram takipçilerinde eksilme oluyor mu?

Instagram takipçilerinin gerçek ve aktif olması sebebiyle, sipariş sonrasında %10-15 oranında bir eksilme yaşanabilir. Lakin, Crovu ekibi olarak 2017 yılında hayata geçirdiğimiz Otomatik Telafi sistemi ile bu bir dert olmaktan çıkıyor. Sipariş sonrasında yaşayacağınız azalmalar için, 1 – 5 gün aralıklarla otomatik telafi alırsınız. Dolayısıyla bize ulaşmanız gerek kalmadan, otomatik olarak eksilen takipçileriniz tamamlanmaktadır.

 • 100% Güvenli ve Kaliteli instagram takipçi al.

Instagram’da Takipçi Siparişi Nasıl Verilir ? – (Detaylı Anlatım)

instagram takipçi satın alma