BlogBize Ulaşın

Instagram Beğeni Satın Al

Crovu'dan %100 Güvenli Instagram beğeni satın alma işlemi ile popülariteni saniyeler içerisinde arttırabilirsin.

%100 Gerçek
Şifre Gerekmiyor
7/24 Destek
30 Gün Garantili

100

Beğeni

250

Beğeni
%50 İndirim

500

Beğeni
%60 İndirim

1000

Beğeni
%65 İndirim

2500

Beğeni
%69 İndirim

5000

Beğeni
%74 İndirim

10000

Beğeni
%77 İndirim

25000

Beğeni
%83 İndirim

Neden Crovu'yu Tercih Etmelisiniz?

Instagram beğeni satın alırken Crovu'yu tercih etmeniz için pek çok neden var. Bazılarına göz atın.

Keşfet Etkili Beğeniler

Güzel Türkiye'mizin en büyük ve en popüler sosyal medya hizmet sağlayıcısı Crovu olarak, yeni özelliğimiz olan 'Keşfet Etkisi'ni sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Crovu üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm instagram beğeni satın al işlemlerinde geçerli olmak üzere, beğeni satın aldığınız fotoğrafların Instagram'da yer alan keşfet sekmesine düşme şansınız yaklaşık olarak %60 oranında arttırıyoruz. 5.yılımızda bize duyduğunuz güven ve sadakat paha biçilemez. Bu bağlamda, sorumluluklarımızın bilincinde olarak, her geçen gün sistemlerimizi sizlerin istediği şekilde güncelliyoruz. Sürekli 'Keşfet' deneyimi için otomatik aylık instagram beğeni paketlerimize de göz atabilirsiniz.

Güvenilirlik

Yapılan araştırmalar sonucunda da görüldüğü üzere, Instagram'da sahip olduğunuz kullanıcı kitlesi ve buna paralel olarak fotoğraflarınızın aldığı beğeni sayısı, insanların gözünde önemli bir kriter haline geldi. Bu aşamada, Crovu ekibi olarak Instagram'da beğeni satın alma işlemlerinde tarafınıza aktarılan beğenilerin tamamının organik, gerçek ve aktif olduğunun garantisini vermekteyiz. Türk paketlerimizde, doğal ve gerçek türk beğenilere sahip olurken, dünya geneli paketlerimizde de yine aynı şekilde dünya genelinden tamamen gerçek ve aktif bir beğeni kitlesine sahip olacaksınız.

%100 Gizlilik

Sizlere şunun garantisini verebiliriz ki Crovu üzerinden gerçekleştireceğiniz her işlemde güvenlik ve gizlilik maksimum seviyededir. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde, Türkiye'nin en büyük online ödeme sağlayıcısı PayTR ile aktif olarak 2 yıldır çalışmaktayız. Ayrıca, 256 Bit-SSL koruması da sitemiz genelinde aktiftir. Siparişlerinizde, sizlerden alınan mail ve kullanıcı adı gibi bilgiler ise asla ama asla 3.kişiler ile paylaşılamaz. Gizlik sözleşmemize buradan göz atabilirsiniz. Crovu'ya güvenebilirsiniz. İşlem esnasında, tarafımızdan SMS bilgilendirilmesi yapılmasını isterseniz, aşağıdaki gibi mesaj alırsınız.

7/24 Destek

Sektördeki 6 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere sadece iyi bir destek servisi sağlamıyoruz, en iyisini sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bu bağlamda 2019 yılı itibariyle, satışını yaptığımız tüm sosyal medya ürünleri için, 7 gün 24 saat, tatil günleri de dahil olmak üzere satış öncesinde ve sonrasında sorularınızı en uygun biçimde cevaplandırıyoruz. Satış öncesinde sizleri bilgilendiriyor, satış sonrasında ise memnuniyetinizi daimi kılmak için çaba sarf ediyoruz. Bize her daim sorularınızı yöneltmekten ve destek almaktan çekinmeyin. Sorularınızı hem iletişim kısmından, hem de sağ alt köşedeki hızlı talep kısmından iletebilirsiniz.

En Çok Merak Edilenler

Instagram'da beğeni satın almakla ilgili bize en çok sorulan soruları derledik.

instagram beğeni satın alma

Instagram Beğeni Satın al ve Etkileşimlerini Arttır

Instagram beğeni satın almak profil etkileşimlerinizi arttırır ve organik olarak kitlenizi artırmanızı sağlar.

Beğeni Satın Alarak Etkileşimlerinizi Arttırın

Crovu'yu her daim tercih edenler bilir, 2016 yılında devreye aldığımız 'Anında Teslimat' sistemimiz ile satın alımınız onaylandıktan hemen sonra, hiç vakit kaybetmeden beğeni aktarımlarınız başlar. Eğer işlem sırası çok fazla ise ve siparişlerin işlenmesi biraz uzun sürer ise bekleyeceğiniz maksimum süre 5 dakika ile sınırlıdır. Lakin, %95 oranında beğeni satın al işlemlerinizin hemen anında aktarılacağının garantisini vermekteyiz.

Sektörde ilk olmak, sektörü bilmek ve tanımak bazı durumlarda sizlere gerçekten büyük bir avantaj sağlayabilir. Biz de bu avantajı kullanarak, her daim müşteri odaklı güncellemelerimiz ve geliştirmelerimiz ile Türkiye'nin en çok tercih ettiği sosyal medya hizmet sağlayıcısıyız. Her durumda bunu söylemek ve tekrar etmek doğru olmayabilir belki lakin bu durum bizler için gerçekten büyük önem ve sorumluluk kaynağı.

  • Anında teslimat ile hiç beklemden, hemen teslimat.
  • Kaliteli ve gerçek beğeniler ile Keşfet'te yerinizi alın.
  • 6 yıllık tecrübe ile kusursuz bir hizmet.
  • Her sorunda yanınızda olan bir destek ekibi.
  • 6 yıldır güvenli instagram beğeni satın alma işlemi Crovu'da
instagram beğeni satın al

Instagramda Beğeni Siparişi Nasıl Verilir ?

Crovu'dan Instagram beğeni satın alma işlemi nasıl yapılır? Basit sipariş adımlarına göz.

Paketinizi Belirleyin

crovu-siparis-adim-1

Paylaşımınızı Seçin

crovu-siparis-adim-2

Ödemenizi Tamamlayın

crovu-siparis-adim-3

Hepsi Bu Kadar!

crovu-siparis-adim-4

Diğer Instagram Servislerimize de Göz Atın!

Crovu'nun pek çok Instagram servisi mevcut. Aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanlara göz atabilirsiniz.