Sosyal medya hizmetleri ile online kimliğinizi bir adım öteye taşıyın!

Sosyal medyada yeterince popüler değil misiniz? Hak ettiğiniz ilgiyi göremiyor musunuz? Crovu Sosyal Medya Hizmetleri ile bu durumu değiştirmek bir tık uzağınızda!

Instagram Hizmetleri

Hizmetlerimize Göz At!

Facebook Hizmetleri

Hizmetlerimize Göz At!

TikTok Hizmetleri

Hizmetlerimize Göz At!

Youtube Hizmetleri

Hizmetlerimize Göz At!

Hızlı Teslimat ve Güvenilirlik

Türkiye'nin Sosyal Medya Hizmetleri konusunda lider firması olan Crovu'yu seçmeniz için birçok sebebiniz var. Bunlardan en temelleri, sunduğumuz hizmetlerdeki hızlı teslimatımız ve tabii ki güvenilirliğimiz. Türkiye'nin Sosyal Medya Hizmetleri konusundaki ilk tercihi olan Crovu'yu seçerseniz, asla pişman olmayacaksanız. Her daim kaliteli hizmetimiz ve destek ekibimizle hem satış öncesi hem de satış sonrasında yanınızdayız. Tamamen güvenli ödeme sistemimiz ile rahat ve kolayca ödeme yapabilir, siparişinizi istediğiniz an takip edebilir ve bizlerden destek alabilirsiniz.

sosyal medya hizmetleri
0
Takipçi Ulaştırıldı
0
Beğeni Ulaştırıldı
0
Destek Talebi Yanıtlandı
0
Mutlu Muşteri
0
Kahve Tüketildi

Crovu Ekibi Olarak İşimizi Aşk ile Yapıyoruz.

Türkiye'mizin en çok tercih edilen ve sevilen sosyal medya hizmetleri firması olmak bizim için büyük bir onur. Crovu ekibi olarak, her daim müşteri odaklı çözümlerimiz, güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerimizle sizlere layık olmaya çalışmaktayız. Bize olan güveniniz ve sadakatiniz için sizlere minnettarız.

"Gördüğüm En Kaliteli Sosyal Medya Hizmeti"

Gerçekten söylemek gerekirse inanması güç bir şekilde hizmet veren Crovu’yu şu şekilde keşfettim, SosyalMedya.nl'deki makalem için siteyi kullanıp okurlarım için yorum yapacaktım. Bu doğrultuda siteden sosyal medya hizmeti aldım ve bugüne kadar gördüğüm en iyi hizmetlerden biri olduğunun farkına varıp makalemde site ilgili büyük ölçüde bahsettim. Ardından da burada yorum yaparak paylaşma gereği hissettim. Çünkü herkesin bu ayrıcalıktan yararlanması, sosyal medya hizmetleri almanın bu kadar güvenilir olabileceğini keşfetmesini istedim. Kısaca özetlemek gerekirse gördüğüm en iyi sosyal medya hizmetleri veren site.

-Nihat Salman

Müşteri Memnuniyeti Birinci Önceliğimiz!

Hizmetlerimizi deneyen bazı müşterilerimiz Crovu hakkında neler düşünüyor ?


Yeni kurduğumuz kafenin sosyal medya hesaplarını büyütüp popüler hale nasıl getireceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Sosyal Medya hizmetleri almak gibi bir düşüncem vardı. İnternette bir süre araştırdıktan sonra karşıma Crovu çıktı. Telefonda aradım tüm sosyal medya hesaplarıma çalışma yapmak üzere anlaştık güzel bir pazarlıkta yaptık. Anlaştığımız hizmet tam da söz verilen zamanda geldi ve şu anda sosyal medya hesaplarımız hiç olmadığı kadar çok ilgi ve rağbet görüyor. Teşekkürler.

Bartuğ Öztürk

Öncelikle Crovu ekibine teşekkür ediyorum. Facebook sayfa beğenilerim 1 saatten kısa sürede geldi. Eğer bu siteyi denemek istiyorsanız bence bir şans verin ve küçük de olsa bir alım yapın, zaten ardından siz de memnun olup daha fazla hizmet alacaksınız buna eminim.

Mehmet Yılmaz

Fotoğraflarıma beğeni geldi. Ve bir çoğu da istediğim gibiydi. Sadece bir resme beğeni gelmedi. Hemen iletişim bölümünden bildirdim. 30 Saniye geçmeden bana dönüp bir sıkıntı olduğunu ve hemen hallettiklerini söylediler. Ve bu konuşmayı takiben 10 dakika içerisinde gönderilmeyen beğeni de o fotoğrafa gönderildi. Tabi ki arada gözden kaçan bir şey olabiliyor. Benim için aldığım hizmette bu yanlışlık olması değil bana sanki onların tek müşterisiymişim gibi anında dönmeleri ve sanki binlerce tl lik alış veriş yapmışım gibi davrandılar. Hatta özür amaçlı 100 beğeni de fazladan attılar. Ben şaşırdım açıkcası. Ve ekipte bana sadece 30 saniye içinde dönenlere teşekkür ediyor, ve sizin de bu eşsiz sosyal meyda hizmeti veren siteyi kullanmanızı öneriyorum.

Merve Aktaş

Gerçekten çok işime yaradı. Twitter’da fenomen olmak için durmadan tweet atıyor ve farklı şeyler bulmaya çalışıyorum. Bir gün sosyal medya hizmeti olduğunu keşfettim. Sonrasında da Crovu karşıma çıkan ilk site oldu. İyki de öyle oldu çünkü arkadaşlar bu yüzden sorunlar çekerken ben hiç bir sıkıntı çekmeden hizmetimi aldım. Çok teşekkürler,

Ali Durmaz

Öncelikle ben bir butik sahibiyim. Bazı şeyler söylemek istiyorum. Ben ismini vermemin burada yanlış olacağı bir site tarafından dolandırıldım. Ve kendi kendime bir daha bu tip hizmetler için ve sosyal medya hizmeti gibi şeyler için kimseye para vermeyeceğim diye söz verdim. Ama sonradan rakiplerim beni geçince elim kolum bağlı yine benzer hizmetler için siteleri aradım ve Crovu’yu buldum. Bir hafta düşündüm ve sonunda aldım. Şimdi keşke hiç beklemeden alsaymışım diyorum. Crovu bu alan da bir numara ve inanılmaz bir hizmet veriyorlar. Ben halen şoktayım. Ve artık başka bir site asla kullanmayacağım.

Melisa Aydan

İnanılmaz bir hizmet veriyorlar. Benim üçüncü sosyal medya hizmeti aldığım site. Sonunda doğruyu buldum diyebilirim. Evet bir kaç eksikleri mevcut. Ama diğer sitelerin güvenilmez ve dolandırıcı olduğunu düşünürsek Crovu bu sektörde bulunmaz bir cennet.

Mert Güral

Sen de Crovu’nun Mutlu Müşterilerine Katıl!

Hizmetlerimize Göz At!

Neden Crovu’yu Tercih Etmelisiniz?

Güvenli Sipariş

Internet ortamının tartışılmaz en önemli konusu güvenlik. Crovu olarak her siparişinizde sizlere en güvenli altyapıyı sunmaktan gurur duyuyoruz. Ödemeleriniz, SSL korumamız ve güvenli ödeme altyapımızla tamamen sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Crovu, kart ile alışverişiniz esnasında, asla kart bilgilerinizi saklayamaz veya paylaşamaz. Türkiye’nin en güvenilir ödeme altyapı sağlayıcısı PayTR aracılığı ile ödemeniz 3D Secure korumasıyla alınıp, hızlıca onaylanmaktadır.
>Yazının Devamını Oku

Hızlı Teslimat

Ödemeniz sonrasında, siparişiniz anlık olarak oluşturulur. Ardından sizlere siparişiniz hakkında otomatik olarak Mail ve SMS bilgilendirilmesi yapılır. Siparişleriniz 7/24 otomatik olarak işlenir ve hızlıca teslim edilir. Tüm siparişleri ortalama 60 dakika içinde tamamlamaya özen gösteririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya problemde yine 7/24 destek hattımız sizlere hızlıca yardımcı olmaktadır. Siparişinizin takibini sizlere gönderilen mail detaylarından da yapabilirsiniz.
>Yazının Devamını Oku

Müşteri Memnuniyeti

Crovu Ailesi olarak en önem verdiğimiz konulardan biri de tabii ki Müşteri Memnuniyeti. Bazı diğer firmalar gibi sadece satış öncesinde değil, satış sonrasında da müşterilerimizin her daim yanında olup, sorunlarına çözüm aramaktan asla vazgeçmeyiz. En ufak sorunda dahi müşterimizin problemini çözüp, aldığı hizmetten daima memnun kalmasına çok önem veririz. Türkiye’nin ilk yasal Sosyal Medya Hizmeti veren şirketi olarak, bizlere de bu yakışır.
>Yazının Devamını Oku

Gizlilik

Kesinlikle taviz verilemeyecek bir konu da Gizlilik. Şirketimiz bünyesinden alışveriş yaptığınızda, Gizlilik Sözleşmemiz gereği bilgileriniz asla ama asla üçüncü kişilerle paylaşılamaz veya sızdırılamaz. Crovu’dan vermiş olduğunuz her sipariş üst düzey güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilir ve bilgilerinizin paylaşılma şansı yoktur. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyetten emin olabilir, güvenle siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
>Yazının Devamını Oku